Hotel Perla-Hvar położony w malowniczej miejscowości Ivan Dolac na wyspie Hvar - zaprasza wszytkich, którzy cenią sobie wypoczynek w niezwykle komfortowych i kameralnych warunkach.

Położenie hotelu daje naszym gościom możliwość wypoczynku z dala od zgiełku i gwaru miejskich ulic, zapewniając doskonałe warunki dla relaksu.

Lawendowe królestwo - bo tak się mówi o wyspie Hvar - znajduje się na lazurowych wodach Adriatyku, należących do południowo-zachodniej części Dalmacji.

Pokryta skalistymi górami wyspa, łącząca się z bezkresnym błękitem morza, tworzy zapierający dech w piersiach krajobrazy.

Jest to najbardziej nasłoneczniona wyspa w Chorwacji gdzie przez blisko 260 dni w roku można cieszyć się wspaniałą aurą.

Hotel Perla Hvar zapewnia mnóstwo propozycji ciekawego spędzenia czasu. Odkrywanie podwodnego świata, szaleństwo na skuterach wodnych i łodziach motorowych, rejsy jachtami a także wynajem rowerów i samochodów to tylko niektóre z nich.

Amatorom spokojniejszego wypoczynku proponujemy zwiedzanie miasto Hvar, które zachwyca piękną starówką i portem. W mieście obejrzeć można najstarszy w Europie XVII - wieczny teatr. Swoimi urokami urzekają również okoliczne miasteczka takie jak Stari Grad, Jelsa, Vrboska.

Dopełnieniem tego są liczne restauracje, które gwarantują rozkosz podniebieniem dzięki przysmakom śródziemnomorskiej kuchni, a klimatyczne kafejki pozwolą na relaks przy lampce doskonałego chorwackiego wina.